Jerozolima w innym miejscu?

Moderatorzy: Karol Szulawiak., Anonymous

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Jerozolima w innym miejscu?

Postautor: admin » pn gru 05, 2016 4:50 pm

Na ostatnim zjeździe w Sulejowie brat Marcin zaintrygował mnie hipotezą dotyczącą innego położenia Jerozolimy aniżeli o tym wiemy teraz.

Uważam to za teorię spiskową, ale możecie się zapoznać:

https://vimeo.com/88925028

Awatar użytkownika
Ewelina

Re: Jerozolima w innym miejscu?

Postautor: Ewelina » pn gru 05, 2016 6:15 pm

Chyba w kazdym panstwie kazdy znajdzie cos pod siebie i bedzie sie uwazal za narod wybrany, ale ja stawiam bardziej na Londyn ze jest nowym Jeruzalem, tez cos w tym jest.

https://vimeo.com/46176474
"Pan skałą i twierdzą moją, i wybawieniem moim, Bóg mój opoką moją, na której polegam. Tarczą moją i rogiem zbawienia mego, warownią moją" Psalm 18:3

Fxx.dll

Postautor: Fxx.dll » wt gru 06, 2016 9:19 pm

Kompletnie nie biorę pod uwagę tej teorii z bardzo prostego powodu - jest ona namiętnie propagowana przez wyznawców życia wewnątrz Ziemi...
Dodajmy do tego jako Słowianie naród wybrany i inne inszoci...Swoja drogą Pan Szczytyński dokonał manipulacyjnego majstersztyku w zakresie dezinformacji - przez odpowiedni czas umiejętnie podsycał atmosferę swoją (no, nie do końca swoją) teorią by nagle porzucić ją bez słowa wyjaśnienia. I tak oto jesteśmy świadkami powstawania nowego mitu jak to masoni wpłynęli na Pana Szczytyńskiego, że ten porzucił ideę niebocentryzmu. Cały temat oczywiście będzie żył w internecie i będzie rozmnażał się do niebotycznych rozmiarów.
A tak na marginesie to Pan Szczytyński sam wyłożył się na swoich ostatnich eksperymentach więc to zapewne jest przyczyną końca tematu niebocentryzmu...

Wg, tej teorii nowego czasu (Formienko) piramidy wybudował.....Napoleon.

pati

Postautor: pati » ndz lut 05, 2017 10:04 am

Nie ma biblijnych podstaw by sądzić, jakoby przyszłe Jeruzalem miało reprezentować inne miasto. Jeśli już poszłabym w ogóle w stronę Jeruzalem duchowego. Apostoł Paweł w liście do Koryntian pouczał braci w myśl zasady "Nic ponad to co zostało napisane".

Wróć do „Niepopularne teorie.”