Witam :)

Sie witamy w pokoju ducha.

Moderatorzy: Karol Szulawiak., Anonymous

Karolina Burdzy

Witam :)

Postautor: Karolina Burdzy » śr sty 11, 2017 9:45 am

Postanowiłam w końcu przywitać się, a nie tylko czytać :D
Krótko o mnie, przebudziłam się bardzo niedawno- około dwa miesiące temu. Nadal się uczę i nadal błądze, upadam i się podnosze. Stare życie i stara natura dają o sobie znać na każdym kroku, ale codziennie widzę coraz wiecej swoich błędow i pracuje nad nimi. Dostałam niemała lekcje i dziekuje Bogu że tak mnie doswiadczył bo jestem( albo byłam) ciężkim przypadkiem. Więc i środki musiały być twarde. Nigdy nie sądziłam, że bede potrafiła podziekować za to ile wycierpiałam- ale rozumiem, że inaczej nie zrozumiałabym nic( jestem matka, wiem że karanie jest oznaka miłości) Przez cale zycie czułam pustke ktora na siłe probowałam zalatac nieudanymi zwiazkami, alkoholem, nartkotykami, papierosami, imprezami, kolezankami, sexem. Szukałam milosci na sile.
Teraz mam 33 lata i duzo pracy nad sobą, a w sercu miłość i wdziecznosc do Boga ze pomimo wszystko caly czas był ze mna.

fabros

Re: Witam :)

Postautor: fabros » sob sty 14, 2017 12:33 am

Witaj Karolino :) Chwała Panu Bogu za Ciebie. Trwaj przy Panu i wzrastaj dobrze dzięki Bożemu Słowu i żywej relacji z Nim. Polegaj tylko na Panu Jezusie, bo sami z siebie nic nie możemy. Polecam wybranie się do jakiejś Biblijnej społeczności wierzących w pobliżu żeby móc wzajemnie się budować i wzrastać.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Re: Witam :)

Postautor: admin » ndz sty 15, 2017 6:48 pm

Szczęść Boże Karolinko.
Chwała Bogu za Twoja osobę, za to że Bóg przebudzil Cię z tego szatańskiego matrixu i świata ciemności.
Powodzenia

Wróć do „Powitanie”