ANTY NEW AGE

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #13 przez Paweł
Paweł stworzył temat: ANTY NEW AGE
Temat ma na celu przedstawienie rzeczywistości w jakiej żyjemy. New World Order (NWO) oznacza Nowy Porządek Świata z chaosu celowo wywołanego przez globalne elity, które są sterowane z watykanu a watykanem rządzi szatan. NWO to jedna światowa waluta (Znamię bestii), jeden światowy rząd i jedna światowa religia szatana NEW AGE choć globalna religia lucyfera może zostać wprowadzona po kontrolowanym upadku NWO ale to zależy od planów satanistycznej masonerii. Całe to zamieszanie z NWO i NEW AGE jest spowodowanie chęcią zwiedzenia Ludzkości (oszukania) przez szatana. Oszustwo satanistów polega na wprowadzeniu jednego lidera, który będzie rządził Światem a tym liderem będzie Antychryst. Biblia ostrzega, że zanim będzie powtórne przyjście Jezusa Chrystusa najpierw objawi się niegodziwiec(Antychryst) aby oszukać Ludzkość. Większość Ludzi pójdzie w podziwie za niegodziwcem i będzie on czynił fałszywe cuda i znaki. Jezus Chrystus zgładzi Antychrysta i nastąpi Jego 1000 letnie KRÓLESTWO a potem odbędzie się Sąd Ostateczny i zostanie zniszczone Niebo i Ziemia. A po tym powstanie Nowe Niebo i Nowa Ziemia. To wszystko opisuje Biblia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #20 przez Paweł
Paweł odpowiedział w temacie: ANTY NEW AGE


Watykan to nie jest Chrześcijaństwo.

Ewolucja to wymysł masonerii. Szatan z ukrycia rządzi watykanem a watykan rządzi pozostałymi religiami świata i masonerią.

Komitet 300 - tajna satanistyczna grupa rządząca światem to oni decydują kiedy i gdzie na tej planecie będzie wojna, kryzys czy depresja. Ich skład to masoni, iluminanti, syjoniści, banksterzy, wszystkie religie, grupa bilderberg, ONZ, UE, równoległy rząd USA, Rothschildowie, itp. Rzeczywistość nie wygląda tak jak przedstawiają to media, że o sytuacji na świecie decydują cykle gospodarcze i sytuacja gospodarcza (np. niewidzialna masońska ręka rynku poprzez stwarzanie warunków pod kryzys) Ogłupianie ludzi przez media, religię i teorią ewolucji w toku. Następny krok redukcja populacji świata.Po co to wszystko robią ?
Wszystkie religie światowe a w szczególności watykan przygotowuje jedną światową religię grunt szatanowi do objawienia się ludziom jako ,,bóg''. Biblia ostrzega przed zwiedzeniem ludzkości. Poniżej w linku jest to objaśnione:
biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754


Teoria ewolucji jest potrzebna satanistom aby uzasadnić istnienie kosmitów ( kosmici nie istnieją) i wykorzystanie tego kłamstwa do fałszywej inwazji kosmitów na Ziemię podczas wielkiego zwiedzenia ludzkości opisanego w Biblii. (Apokalipsa Św. Jana)

Szatan z ukrycia wywołuje wojny a potem on uciskać będzie ludzi przez Rząd Światowy (NWO). I to właśnie szatan obali NWO, które sam stworzy aby pokazać się jako zbawca ludzkości. Antychryst będzie mówił, że jest Jezusem i będzie robił cuda ale to nie będzie prawdziwy Jezus tylko antychryst. Nie będzie wojen przez 3,5 roku a całą historię ludzkości od Ogrodu Eden szatan manipulował ludźmi i rządził z ukrycia za poprzez tajne organizacje ( wszystkie większe wojny świata to jego namowy). Gdy powróci PRAWDZIWY JEZUS CHRYSTUS to antychryst będzie mówił, że Ziemia jest atakowana przez kosmitów z innej planety i będzie nawoływał wszystkich ludzi do wojny z Bogiem. Oczywiście antychryst przegra a wraz z nim jego demony i ludzie, którzy zanim poszli.

Czyli trzeba uważać na antychrysta. Religie świata (katolicyzm też) jawnie będą popierać antychrysta kłamiąc, że antychryst to Jezus.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #21 przez Paweł
Paweł odpowiedział w temacie: ANTY NEW AGE
satanizm w kościele katolickim (inne religie też ale w Polsce ogłupienie sieje sekta katolicka), polityce, show biznesie.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #22 przez Paweł
Paweł odpowiedział w temacie: ANTY NEW AGE
Benedykt na diabelskim tronie


Benedykt pokazuje satanistyczne rogi


okultystyczny rytuał amerykańskiej elity (prezydenci, politycy, bankierzy, dziennikarze, celebryci i członkowie różnych religii)Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #23 przez Paweł
Paweł odpowiedział w temacie: ANTY NEW AGE


kandydatka na prezydenta USA - Hillary Clinton


Donald Trump pokazuje 666
Barak Obama


Kim Kardashian celebrytka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #81 przez Kosik
Kosik odpowiedział w temacie: ANTY NEW AGE
Wykład Johna Paula Jacksona o tym w jaki sposób - wraz ze współpracownikami - ewangelizowali w środowiskach new age.
Oraz inne tematy o duchowości:Błogosławiony i jedyny władca, Król królów i Pan panów. 1Tm 6,25

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.