"Jack pogromca olbrzymów - gigantów"

Więcej
3 miesiąc 1 tydzień temu - 3 miesiąc 1 tydzień temu #50 przez Cupak
Cupak stworzył temat: "Jack pogromca olbrzymów - gigantów"

Jest to kolejny film o czasach końca a dokładnie o upadłych aniołach ukrytych pod przykrywką gigantów. Całość nawiązuje do bajki o magicznej fasolce która otwiera drogę do nieba, ale w rzeczywistości chodzi o otwarcie mostu/bramy pomiędzy Ziemią a Niebem, aby istoty z innego wymiaru mogły tu przejść. Celem gigantów/upadłych aniołów ma być panowanie nad ludzkością.
Główny bohater wchodzi jednak w posiadanie magicznej korony, która sprawia że może panować nad gigantami jako ich król. Co najciekawsze w ostatniej scenie dowiadujemy się ze ta sama korona jest obecnie noszona przez królów i królowe Monarchii Brytyjskiej.


W PŚ mamy nawiązanie do króla który był pogromcą giganta zwanego Goliatem, tym królem jest oczywiście król Dawid. Dlatego ukrytym przesłaniem tego filmu to nawiązanie do pogromcy giganta czyli do krony i tronu króla Dawida.

Główny bohater Jack tak samo jak biblijny Dawid, jest niepozornym chłopcem, który pozornie nie miał szans z gigantem, a mimo to został Królem. Bestia z Ziemi chce aby świat postrzegał ich króla jako biblijnego króla Dawida, który zaprowadzi pokój i bezpieczeństwo.
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 1 tydzień temu przez Cupak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.057 s.